Неділя, 28.04.2024, 02:46
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

ДДТ - дитячих  душ  творці


Головна » 2013 » Липень » 8 » У мопрівському "Сонечку" - сонячно!
00:04
У мопрівському "Сонечку" - сонячно!

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора — канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером — це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Літо — найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Головне: „…щоб сонечко світило ".

 Так, 1 червня знову розпочав свою роботу табір відпочинку „Сонечко" з денним перебуванням при КЗО «Мопрівська СЗШ». У таборі діти цікаво проводять свій час. Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. На скільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від нас, дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими: Каряка Л.О., Алькема С.Я., Карнаух В.І., Некритий Д.В., Титаренко С.П, Десятерик К.М.

Побачивши посмішки дітей, гарний настрій, і сонечко проснулось, виглянуло із-за хмар. Учні подивилися «сонячний концерт», взяли участь в іграх, відгадали загадки, весело і завзято виконали пісню . Отже, старт літу був дан. Попереду у дітей ще багато дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами, ігор. Двері табору відкрились для вихованців. Цього літа в ньому  відпочивало, подорожувало, змагалося 51 учень.

Для працівників табору головним завданням відпочинку дітей у «Сонечку» стало організація відпочинку школярів, формування прагнення вести здоровий спосіб життя, усвідомлення його важливості, намагання жити у гармонії з природою і собою.

Серед видів діяльності – фізично-оздоровча (вироблення санітарно-гігієнічних умінь і навичок, попередження травматизму, порушень у здоров’ї, фізичне загартовування, формування здорового способу життя), навчально-пізнавальна (творча діяльність, оволодіння знаннями про природу, суспільство, людину; розвиток здібностей, талантів, забезпечення умов для самореалізації), предметно-перетворювальна (оволодіння основними сферами життєдіяльності, турбота про побут, бережливе ставлення до праці, уміння долати труднощі, формування звички виконувати доручення, охорона природи, ознайомлення з професіями), соціально-комунікативна (управління колективом, свята, традиції, рольові ігри, тренінги, конкурси і т.д.), оцінно-орієнтаційна (засвоєння нормативних знань, правил і питань, норм, цінностей, формування оціночних умінь, екскурсії, тренінги), профілактика, робота з батьками, співпраця з організаціями, установами. Створенню у дітей хорошого емоційного настрою, почуття романтики сприяє оформлення оздоровчого табору і такі атрибути табірного життя як  емблема, табірна пісня та девіз «Сонечка», закони життя табору; назви, девізи, речівки загонів. Роботою  загонів керували досвідчені вихователі, для яких потреби та інтереси дитини понад усе.

 Виховний процес з дітьми в таборі поєднує відпочинок, працю, спорт, які об’єднують тематичні дні: День дитини, День природи, День хліба, День довкілля, День туризму, День козацтва та інші.

Майже кожного дня з вихованцями табору проводилися конкурси, до яких діти завзято готувалися, проводилися різні спортивні змагання. Жодна перемога – чи то колективна, чи то особиста – не була залишена без уваги. Загони та діти-переможці нагороджувались грамотами, дипломами та ще й солодкими або фруктовими призами. Хто одержує найбільше відзнак та набирає найбільше балів, тому присвоюється звання «Чемпіон табору» та вручається спеціально виготовлений значок. В кінці зміни батьки теж отримували листи-подяки за виховання дітей.

   Завдяки конкурсній роботі діти з охотою відвідують наш табір. Та й інструкторам-старшокласникам цікаво працювати з такою програмою. Так проявили творчість в своїй роботі такі інструктори:  Божко Галина, Лі Ірина, Попов Микола, Мінзафарова Каміла, Деган Олександр, Трофімова Альона, Божко Сергій. Вихованці не хотіли відпускати своїх старших помічників.  Діти відвідали районний музей, будинок культури, могилу Микити Коржа що в с.Сурсько-Михайлівка, оновлену братську могилу с.Бутовичівка, району бібліотеку. Переглянули дитячі казки, фільми та мультфільми в шкільному кінотеатрі.

 Все, що складає насолоду життя в пришкільному таборі „Сонечко" є результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України.

 Особливу увагу приділили патріотичному вихованню, національній самоідентифікації, самоусвідомленню, символам та традиціям України, вшануванню пам’яті героїв, що загинули за Вітчизну.

Кожен день у таборі насичений новими подіями, враженнями, почуттями.

 Хочеться подякувати всім працівникам табору за натхненну роботу.

 За час табірної зміни діти потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя, піклування про здоров’я змалечку. Вони вже зараз цікавляться, чи буде і  наступного року працювати табір, планують свій майбутній червневий відпочинок.

На жаль табір «Сонечко» зачиняє свої двері. Закінчується зміна…

До зустрічі, «Сонечко», наступного червня!       

Матеріал підготовлено директором табору "Сонечко"

                                                                                                  Рендигевич Л.В.                          

Переглядів: 1218 | Додав: lady | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Годинник
Меню сайту
Календар
Готуємось до...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика